Par kompāniju

Mērķa šķīvīšu ražošana stenda šaušanai un sportingam (clay target production for shotgun shooting) ir mūsu vienīgais darbības virziens. Mēs izmantojam somu kompānijas NASTA ražošanas iekārtas un tehnoloģijas, kas ir ļoti izplatītas šaušanas pasaulē. Izstrādātā ar šīs firmas speciālistiem mērķu forma nodrošina vislabākās mērķu aerodinamiskās īpašības, kas ir augstu vērtējamas ar šāvējiem no visas pasaules. Mums veiksmīgi izdodas saglabāt masveida ražošanā optimālu šādu raksturojumu „trauslums/stingrums” bilanci, pateicoties kam mēs veiksmīgi konkurējam pasaules tirgū ar citiem ražotājiem.

SIA Q Line sāka savu darbību 2001.gadā, kā somu ražotāja NASTA meitas uzņēmums. Darbības gaitā QLine veica dažādus tehniskos uzlabojumus, kas ļāva palielināt izlaisto mērķu apjomu, paplašināt asortimentu un uzlabot ekoloģiski tīrās produkcijas ražošanu. Pašlaik mēs ražojam vairāk par 3 milj. mērķu-šķīvju ik mēnesī.

Viens no svarīgākajiem principiem pie mūsu mērķu ražošanas ir sekošana tehnoloģiskajām tradīcijām kopā ar jaunu materiālu meklēšanu.

Rezultātā mūsu asortimentā parādījās ekoloģiskie mērķi. Mērķus, kas izgatavoti no materiāliem ar zemu poliaromātisku vielu saturu, mēs veicam piegādi uz Vāciju, Holandi, Austriju un citām valstīm, kur pastāv stingras ekoloģiskās prasības. Tehnoloģijas un ražošanas iekārtas pilnveidošana ļāva mums uzlabot speciālu mērķu ražošanu, piemēram, „Rabbit”, „Midi-90 mm”, „Mini-60 mm”, „Battue”. Šos mērķus mēs piegādājam arī kompānijas NASTA patērētājiem.

Pastāvīga sadarbība ar sportistiem un šaušanas klubiem nodrošina mūsu Atpakaļ saiti ar patērētāju tirgu.

Baltijas valstu tirgus vēl nav tik liels, bet mēs cenšamies parādīties arī šeit. Mūsu patērētāju pamat daļa ir Eiropas valstis. Pie kam mēs veiksmīgi realizējam savu produkciju arī citās valstīs – Krievija, Arābu valstis, Dienvidaustrumu Āzijas valstis.

NASTA kompānija ir apstiprinājusi mūsu produkcijas kvalitāti un tagad mēs izmantojam šo pazīstamu visā šaušanas pasaulē brendu.